ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

PRIVACY POLICY

contact

kontakt@prezentwpuszce.pl  

+48 796 064 337

 

 

3punkty Marta Ragiel

ul. Niemodlińska 4, 46-073 Chróścina

NIP: 9910482348

The company is entered into the CEIDG conducted by the Minister of Economy.

 

Zawartość puszki

W puszkach można zamknąć wiele wspaniałych upominków. W zakładce CO W ŚRODKU znajdują się nasze propozycje upominków, ale istnieje możliwość zapuszkowania własnej zawartości, dostarczonej do nas, pod wskazany adres.

Dodatkowo puszka wypełniona jest prezentowym papierem karbowanym w wybranym kolorze lub wełną drzewną.

Świąteczna herbata w puszce reklamowej

Spersonalizowana etykieta

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Etykietę projektujemy dopasowując ją do Państwa wskazówek oraz charakteru firmy. Na etykiecie mogą znaleźć się dowolne życzenia, logo firmy, czy grafika. Istnieje również możliwość wysłania nam gotowego projektu.

Etykiety drukowane są na wysokiej jakości folii, dzięki czemu są trwałe i pięknie się prezentują. Do wyboru wersja błyszcząca lub matowa.

Gadżety reklamowe z nadrukiem

Puszka 

Puszki reklamowe mają wymiary 118 mm wysokości i 99 mm średnicy. Posiadają wieczko Easy Open, dzięki czemu otwierają się jeden wyjątkowy raz i wywołują w obdarowywanych osobach zaciekawienie jej wnętrzem. W środku może znaleźć się jeden z proponowanych przez nas upominków lub własny wkład.

Do puszki dołączona jest pokrywka, dzięki której można ją ponownie zamknąć oraz kokarda w wybranym kolorze.

Prezent świąteczny dla klientów

Upominki dla klientów i pracowników to miły gest podsumowujący współpracę oraz forma podziękowania. Często pojawia się pytanie: co wybrać? Upominki powinny być eleganckie czy zabawne? Standardowe czy zaskakujące? Uniwersalne czy spersonalizowane? Dobrze by były opatrzone logo firmy, co wpłynie na utrwalenie świadomości marki. Nasz pomysł łączy to wszystko w jedno, tak by stworzyć idealny upominek, który z pewnością zapadnie  w pamięć i wyróżni się spośród innych.

Zapuszkowane prezenty reklamowe