CENNIK

Puszka z herbatą kwitnącą

Kwitnąca herbata poruszy nie tylko zmysł smaku, ale również wzroku. Obserwowanie pięknego kwiatu rozwijającego się z małej kuleczki, to wyjątkowe zjawisko, które z pewnością zostanie zapamiętane.

Elegancki gadżet reklamowy z logo

więcej

Puszka z własnym wkładem

Masz swój pomysł lub gotowe gadżety, które chcesz zamknąć w naszych puszkach? Wyślij do nas swój własny wkład, a my zajmiemy się resztą :) 

Elegancki gadżet reklamowy z logo

więcej

Puszka z ręcznie robionymi krówkami

Przepyszne krówki z prostym składem. Powstają ręcznie według tradycyjnej receptury, co stanowi podstawę ich niepowtarzalnego smaku. Pakowane w naturalne brązowe papierki lub spersonalizowane według projektu klienta.

Elegancki gadżet reklamowy z logo
Świąteczne puszki reklamowe

więcej

Puszka z kawą smakową

Kawy smakowe to doskonały pomysł. Wspaniały aromat  i smak umilą niejedną zimową chwilę. Do wyboru dostępnych jest kilka smaków. Kawy pakujemy w eleganckie przezroczyste torebki.

Gadżety reklamowe na święta

więcej

Puszka z sypaną herbatą

Sypane herbaty o świątecznym smaku  i aromacie, zapakowane w eleganckie torebeczki. Do wyboru herbaty czarne, zielone oraz susze owocowe.

więcej

Puszka z cukierkami

Słodka puszka wypełniona wybranymi cukierkami na pewno przypadnie do gustu każdemu. Do wyboru wiele smaków i rodzajów cukierków.

więcej

Puszka z piernikami

W puszce zamykamy pierniki zapakowane w przezroczystą torebkę. Mogą to być oryginalne Pierniki Toruńskie firmy KOPERNIK TORUŃ lub tradycyjne, lukrowane na biało pierniczki.

Pierniki reklamowe w puszce

3punkty Marta Ragiel

ul. Niemodlińska 4

46-073 Chróścina

kontakt@prezentwpuszce.pl   +48 796 064 337

NIP: 9910482348

Działalność jest wpisana do CEIDG prowadzonej przez Ministra Gospodarki.

 

KONTAKT

pOLITYKA PRYWATNOŚCI

więcej

Puszka ze skarpetami

Oryginalne, wysokiej jakości skarpetki długie lub stopki. Każdy projekt jest wyjątkowy, stworzony specjalnie dla klienta. Możliwość umieszczenia na skarpetach logo firmy. 

 

 

Pierniki reklamowe w puszce

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!